Elasty Elasty
ELASTY GRAND
Elasty

ELASTY GRAND, yumuşak dokuların hacmini ve yüz hacmini eski haline getirmek veya arttırmak için çapraz bağlı, yüksek konsantrasyonlu hyaluronik asitten oluşan güçlü bir jeldir. Ürün, mandibula çizgisi, burun köprüsü, çene veya yanak hacmi gibi alanlarda yüz şekillerini şekillendirmeye adanmıştır. Ürün yavaş yavaş emilebilir ve doku vurgusunun etkisi yaklaşık 10-12 ay sürer ve zamanla zayıflar. Düzenli tamamlayıcı tedaviler, düzeltmenin etkisini pekiştirmeye izin verir.

ELASTY GRAND doku hacminde olağanüstü bir artış sağlayarak görünür hacimsel düzeltme sağlar, bu da dokunun istenen derecede vurgulanmasını sağlar. Etkinin görünürlüğü ve kalıcılığı, uygulama derinliğine ve cildin orijinal durumuna bağlıdır. ELASTY GRAND cilde enjekte edildiğinde doku hacmini arttırır ve düzeltilmesi gereken cilt kusurunu doldurur. Hacim ve yumuşatma etkisi, hyaluronik asit içeriğinden ve suyu bağlama yeteneğinden kaynaklanmaktadır.

ELASTY DOLGU MADDESİNİN
ENJEKSİYON ALANLARI
ELASTY FINE
Göz Altlarıı Göz Kenarları (Kaz Ayakları) Glabeller Bölge Frontal bölge (Alın Çizgileri) Kaş Dolgusu Smoker line (barkot-sigara çizgileri)
ELASTY DEEP
Dudak Konturu Dudak İç Hacmi Nazolabial Çizgiler Marionette Çizgileri
ELASTY GRAND
Elmacık Kemikleri Malar Bölgesi Çene Derin Oluklar Yüz Lipoatrofisi
Elasty Dermal Dolgunun Muhteşem Özellikleri
Optimize Edilmiş
Enjekte Edilebilirlik
Minimum BDDE Kalıntısı
Optimize Edilmiş
Enjekte Edilebilirlik
Minimum BDDE Kalıntısı
Elasty
Merak Edilenler
Sık Sorulan Sorular
?
Elasty Fine Nedir?

ELASTY FINE, ince kırışıklıklar ve orta dereceli cilt kusurlarına implantasyon için çapraz bağlı hyaluronik asitten oluşan ultra plastik bir jeldir. Ürün esas olarak glabellayı, ağız ve göz çevresindeki kırışıklıkları ve ayrıca boyun, eller veya yırtıkları düzeltmeye adanmıştır.

?
Elasty Grand Nedir?

ELASTY GRAND, yumuşak dokuların hacmini ve yüz hacmini eski haline getirmek veya arttırmak için çapraz bağlı, yüksek konsantrasyonlu hyaluronik asitten oluşan güçlü bir jeldir. Ürün, mandibula çizgisi, burun köprüsü, çene veya yanak hacmi gibi alanlarda yüz şekillerini şekillendirmeye adanmıştır.

?
Elasty Deep Nedir?

ELASTY DEEP, yumuşak doku hacmini artırmak ve orta ve derin kırışıklıkları düzeltmek için çapraz bağlı hyaluronik asitten oluşan ultra pürüzsüz bir jeldir. Ürün aynı zamanda konturları modellemeye, dudakların hacmini doldurmaya ve ayrıca ağız çevresindeki dikey kırışıklıklar, kukla çizgileri ve sarkık köşeler gibi ağız içindeki yumuşak doku kusurlarını düzeltmeye adanmıştır.

Aklınıza takılan sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
#elasty
Instagram’da bizi takip edin.
elastyofficial
ELASTY
ÜRÜN KATALOĞU
Ürün kataloğunu indirerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.